Kilka słów o nas

Nasze produkty powstają z miłości do rozwoju każdego z nas

Mam na imię Patrycja. Od 2009 roku wykorzystuję obraz i metaforę w swojej codziennej  pracy na salach szkoleniowych, spotkaniach superwizyjnych, sesjach indywidualnych. Najpierw pracując z dorosłymi, od 2015 roku również z dziećmi i młodzieżą.

Założenie sklepu z karcianymi (i nie tylko) pomocami było moim marzeniem, do którego przygotowywałam się od początków 2020. Sklep i jego produkty, które oddaję w Wasze ręce to pomoce najwyższej jakości, przeznaczone do pracy z dziećmi, młodzieżą, ale też i z dorosłymi. W opisach starałam się przybliżyć swoje wskazówki: dla jakiej grupy wiekowej przeznaczone są pomoce oraz do jakiej przestrzeni (dom/szkoła-przedszkole/gabinet terapeutyczny). Oczywiście często dobór narzędzia to sprawa indywidualnych preferencji, dlatego w razie jakichkolwiek pytań zostaję do Waszej dyspozycji wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wszystkie produkty, które znajdują się w moim sklepie to gry, zabawy, pomoce. do których mam pełne zaufanie. Na blogu dzielę się swoim doświadczeniem z wykorzystania poszczególnych materiałów w mojej pracy. W zakładce webinary i szkolenia znajdziecie z kolei propozycje spotkań, na których pokazuję i uczę, jak korzystać z poszczególnych narzędzi karcianych.

Najcudowniejszy zespół na świecie

Założenie i prowadzenie sklepu to ogrom czynności, które odbywają się za kulisami tej witryny. Bez wsparcia cudnych ludzi sama nie poradziłabym sobie z byciem z Wami w kontakcie, przygotowywaniem na czas wysyłki, pisaniem bloga, wpisami na Fb i prowadzeniem szkoleń. Nie ukrywam – mam rodzinę, która jest dla mnie bardzo ważna, a i sama chciałabym spać (przynajmniej od czasu do czasu).

Dlatego, za zgodą najbliższych mi osób postanowiliśmy zaryzykować i założyć biznes rodzinny łącząc przyjemne z… przyjemnym (choć na blogu pewnie bedę się dzielić z Wami i tymi burzowymi fragmentami i ciemną stroną pracy w rodzinnej drużynie). Gdyby ktoś z Was chciał złożyć jakieś doniesienie uprzejmie uprzedzam: nastoletnie córki pomagając mi w prowadzeniu Edumocy realizują swoje hobby i pasje: starsza córka szyje karciane woreczki do zestawów kart Pierwszy krok, przygotowuje też grafiki do wpisów na blogu i mediach społecznościowych. Na co dzień dba też o moją dietę, żałujcie, że nie możecie skosztować śniadań, które mi przygotowuje. Młodsza córka dzieli się ze mną i z Wami swoją fotograficzną pasją, dodatkowo pomiędzy boksowaniem a grą na saksofonie nadzoruje wysyłkę zamówionych przez Was pomocy… W tym babskim zespole nie zabrakło donośnego głosu mojego męża, który jest mistrzem ogarniania technologii. Ta strona żyje dzięki niemu, on też odpowiada za jakość nagrań i szkoleń, więc ten tego – jakbyście chcieli ponarzekać, to tylko do niego – on Was doskonale zrozumie :).

Oto i oni

Z uwagi na ochronę wizerunku – wszyscy w Drużynie cieszą się, że to ja jestem ta od występów na scenie świata, ale też z poszanowania domowej umowy, że dziewczyny mają prawo do niepublikowania swoich zdjęć i danych personalnych mogę przedstawić swoją drużynę tak:

Shopping Cart